Výsledky MČr ČSKGr 2015

Posted by Ondra
In Soutěže
27Kvě 15

V sobotu 23. května 2015 se v Brně na Lesné konalo MČR v karate goju-ryu. Byla zde potřebná nominace z předchozích národních pohárů. Mistrovství se zúčastnilo celkem 136 závodníků z 15 klubů. Kompletní výsledky najdete zde! Náš oddíl reprezentovalo tentokrát 7 závodníků – Robin Škranc, Alexandr Mazmanov, Jakub a Lukáš Zrůstkovi, Marija Lytvynyshynová, Ondřej Patočka a Ondřej Kříž.

.

Dohromady jsme vybojovali 7 medailí – 1 zlatou, 2 stříbrné a 4 bronzové.

.

Robin Škranc vybojoval 3. místa v obou kategoriích, ve kterých startoval – kata do 8 let a kihon ido do 8. let.

.

Alexandr Mazmanov vyhrál 1. místo v kategorii kihon ido 12-15 let a stal se tak mistrem České republiky. Lukáš Zrůstek vybojoval ve stejné kategorii krásné 2. místo. Alexandr získal i 3. místo v kategorii kata dorostenci.

.

Ondra Kříž vybojoval 2. místo v kategorii kata muži a 3. místo v kumite BRH.

.

Dále získal Roman Lysoněk čestné uznání za rozvoj karate goju-ryu v České republice.

.

.

Chtěla bych všem závodníkům poděkovat za skvělou reprezentaci oddílu Karate Dragons a zároveň jim popřát mnoho dalších úspěchů.

No Comments Yet - You can be the first to comment!