4.9.-8.9.2014 se konalo v německém Heilbronnu mistrovství Evropy karate goju ryu. Na toto ME EGKF byl nominován i Ondřej Kříž z našeho oddílu. Závodil v seniorské kategorii v kumite do 67kg, kde získal 7.místo.

.

Jelikož Ondra usiloval jet na MS WKF, což se mu také povedlo, tak musel dle plánu reprezentace ČR plnit reprezentační výjezdy na různé závody.

.

Další závody, kterých se musel zúčastnit byly v Maďarsku v Budapešti ve dnech 20.- 21.9.2014 a to Budapest Open. Ondra opět závodil v seniorské kategorii v kumite do 67kg, kde bohužel vypadl v prvním kole.

.

.

2. – 5. října bylo reprezentační soustředění v rakouském Salzburgu s rakouskou reprezentací pod vedením  A. O. Seby. Ondra odjížděl ve čtvrtek ráno do Českých Budějovic, kde se přidal k výpravě a devíti místným autem se jelo do Salzburgu. V pátek a v sobotu byly dva dvouhodinové tréninky a v neděli pouze dopolední dvouhodinový. Po posledním tréninku hurá domů.

.

Týden na to  11. – 12. října se Ondra opět vydal do rakouského Salzburgu tentokrát na závody KARATE 1. Ondra opět závodil v seniorské kategorii v kumite do 67kg. Zde se mu nevedlo a vypadl opět v prvním kole.

.

.

Týden na to 18. – 19. října Ondra jel do Plzně na EURO Grand Prix PlzeňOpět závodil v seniorské kategorii v kumite do 67kg, kde v prvním kole porazil švýcarského závodníka a v druhém kole prohrál těsně 5:3 s belgickým závodníkem. Tím pádem bylo „vymalováno“.

.

Týden na to 25.-26. října se měl Ondra zúčastnit NP juniorů a seniorů v Jablonci nad Nisou a reprezentačního soustředění. Jelikož si před týdnem v Plzni otočil palec a chtěl se doléčit, tak se omluvil z těchto akcí. K tomu palci, jakoby toho nebylo málo, ještě onemocněl. Místo akcí ležel v posteli a léčil se.

.

V pondělí 3.11. Ondra odjíždí na týden do Německa na Mistrovství světa karate WKF.