Archive for Srpen 3rd, 2023

Dne 10. června 2023 jsme se zúčastnili v Tišnově 2. kola Jihomoravského poháru talentů a krajského poháru JSK ČSKe. Program byl rozdělen jako vždy na dopolední a odpolední část.

V té dopolední nás reprezentovala Sofia Axmanová, která si odnesla dvě zlaté – Kumite Baloon dívky do 7 let a Kihon Ido dívky do 7 let a jednu bronzovou, a to v kategorii Karate Agility dívky do 7 let.

Radost nám udělal i Nicolas Dvořáček, který odjel se stejným počtem medailí. Dvě zlaté získal v kategorii Karate Agility chlapci do 7 let a Kihon Ido. Bronzovou pak vybojoval v Kumite Balloon.

Také z odpoledního programu si všichni zúčastnění odvezli body.

Jan Hájek 2. kumite junioři +76 kg

Viki, Danča a Nikol navíc braly ještě bronzovou v kata tým žáci a žákyně 7-13 let

Celkově se náš klub umístil v poháru talentů na sedmém místě a v krajském poháru dokonce na místě prvním.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů do příštích závodů.